Czym różnią się Corny od innych słodkich batonów?

Batoniki Corny są doskonałą kombinacją smaku oraz wysokiej jakości zbóż i suszonych owoców bogatych w naturalny błonnik. Dlatego są świetną alternatywą dla słodyczy i batonów, dostępną aż w 9 wariantach. Z Corny możesz bez wyrzeczeń cieszyć się bogactwem smaku!

Flapjack od Corny

Na rynku pojawiła się nowość od Corny. Batoniki z linii Oatpower to koncept tzw. batoników flapjack, który nawiązuje do bardzo popularnej w Wielkiej Brytanii przekąski. Flapjack Corny Oatpower to słodki, owsiany batonik, który szybko zaspakaja głód i uzupełnia energię w ciągu dnia.

Dzięki zawartości zbóż, pestek dyni i suszonych owoców na długo pozostawia uczucie sytości. Dlatego świetnie sprawdza się, gdy nie masz czasu na śniadanie w domu (owsianka w formie batonika)

Jest wygodnym i pożywnym zamiennikiem drugiego śniadania lub słodkiej przekąski w ciągu dnia. Idealnie sprawdza się w podróży, a także na szkole czy pracy.

Zbożowa kanapka od Corny

Corny od lat jest prekursorem wielu smaków i formatów batonów zbożowych. Na rynku pojawiły się właśnie batoniki Corny Big Milk w formie kanapki. To nic innego jak dwa batoniki zbożowe między którymi skrywa się pyszne kremowe nadzienie, dostępne w dwóch wariantach smakowych: z mlekiem i miodem (Big Milk Classic) oraz z Orzechami Laskowymi (Big Milk Nuts)

Czy wiesz, że batoniki Corny są wygodne w podróży?

W przeciwieństwie do typowych słodyczy czekoladowych batoniki Corny nie rozpuszczają się tak łatwo w wysokiej temperaturze, a dzięki zawartości zbóż i owoców są pożywną przekąską w trakcie podróży.

Ile kalorii mają Corny?

Batoniki Corny BIG są największymi batonami zbożowym na rynku. Mają przy tym (w zależności od wariantu smakowego) ok 200 kcal.

Gdzie i kiedy Corny smakują najlepiej?

Corny to idealna, lekka przekąska, pełna wysokiej jakości zbóż i owoców. Dzięki nim zaspokajają głód i dają chwilę przyjemności. Dlatego świetnie sprawdzą się w szkole i w pracy  jako drugie śniadanie lub smaczna przekąska w podróży.