Loacker Sandwich idealny do śniadaniówki

Czy wiesz, że niezależnie od wieku, wysiłek umysłowy przyczynia się do zużycia składników odżywczych zgromadzonych w organizmie? To dlatego w szkole i w pracy potrzebne są przerwy na pełnowartościowe drugie śniadanie, które dostarcza energii niezbędnej do wydajnego funkcjonowania.

Zadbaj więc o odpowiednie produkty, które wylądują w śniadaniówce Twojego dziecka lub przekąsisz w pracy. Warto mieć pod ręką wafelki Loacker Sandwich, które bazują na naturalnych składnikach: najlepszych włoskich orzechach, naturalnej wanilii Bourbon, prawdziwej czekoladzie, mleku i świeżej górskiej wodzie. Nie znajdziesz w nich natomiast sztucznych barwników, konserwantów, GMO, tłuszczy utwardzonych czy oleju palmowego.

Loacker dodaje siły uczestnikom Biegu Czekoladowego!

Loacker to włoska marka wafli, produkowanych w górach na wysokości ponad 1 000 m n.p.m.

Jej wyjątkowość to przede wszystkim skład pełen szlachetnych składników i tego co dobre z natury (wanilia Bourbon, orzechy laskowe, świeża woda, górskie powietrze). Dzięki nim wafle Loacker są wyjątkowo lekkie i chrupiące. Co więcej nie zawierają  GMO, tłuszczu trans czy oleju palmowego.

Te pyszności będą częścią pakietu startowego podczas walentynkowej 7 edycji Biegu Czekoladowego w Poznaniu. Już 17 lutego dzielimy się z osobami aktynie spędzającymi czas podczas biegu, tym co mamy najlepsze!