O firmie

Index Food to firma rodzinna, działająca na polskim rynku od ponad 30 lat jako wiodący dystrybutor wysokiej jakości produktów spożywczych. Reprezentujemy silne, cenione na wielu rynkach marki w ramach kontraktów wyłącznych. W naszym wyselekcjonowanym portfolio klienci znajdą typowe dla kuchni włoskiej makarony Arrighi i De Cecco, oliwy i oleje Olitalia, octy balsamiczne i przetwory warzywne Ponti, ryż i produkty na jego bazie Riso Scotti, a także znakomite anchois i konserwy rybne Delicius, czy sok wyciśnięty z sycylijskich cytryn Limmi. Ofertę uzupełniają również cenione na świecie słodycze: poczynając od włoskich wafli nr 1 na Świecie Loacker, pralin Baci i premium czekolad Perugina, przekąsek biszkoptowych Balconi, ikony pośród czekolad Cadbury, kultowych batoników Daim, nie zapominając o koncentratach napoju Sunquick.

W ten sposób mamy przyjemność umożliwiać Polakom przygotowywanie smacznych, zdrowych dań i rozsmakowanie się w przekąskach na bazie produktów wysokiej jakości.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów oraz kulinarnych inspiracji na stronie jak również do śledzenia naszych marek w mediach społecznościowych.