Syrop inny niż wszystkie

Wyjątkową jakość i swoją unikalność na rynku Sunquick zawdzięcza temu, że jest produkowany z naturalnego soku owocowego. Ma wyjątkowo wysoką zawartość owoców w swoim składzie, nie zawiera sztucznych aromatów, barwników ani słodzików. Inne syropy obecne na polskim rynku zawierają śladowe ilości koncentratów owocowych i bardzo często ich skład jest daleki od naturalnych składników. Dlatego warto wczytać się w informacje umieszczone na etykiecie i porównać niewiarygodny smak uzyskany w wyniku wykorzystania naturalnych składników.

Kulinarne zastosowanie Sunquicka

Czy wiesz, że Sunquick to nie tylko smaczny, owocowy, bogaty w witaminę C koncentrat napoju dla całej rodziny ale także niezastąpiony składnik koktajli, drinków, deserów, a nawet dań głównych? Odrobina Sunquicka pomarańczowego podkreśli oryginalny smak np. kebabu massalam czy kaczki w pomarańczach, a Sunquick mango nada wyjątkowego charakteru sernikom, lodom czy budyniom. Więcej kulinarnych inspiracji znajdziesz w zakładce przepisy.

Unikalna technologia produkcji Sunquicka

Czy wiesz, że Sunquick jest produkowany w Danii od 60 lat według unikalnej, nie powtórzonej przez żadną inną firmę na świecie technologii. Powoduje ona, że Sunquick jest jednorodną, nie rozwarstwioną emulsją. Sunquick jest sprzedawany w szklanych butelkach, aby klient mógł zobaczyć jego doskonałą jakość.